Conte de Cesare Sušeni paradižniki, 285 g
Intenzivna aroma in pristna italijanska tradicija
€ 4,99
(€ 17,51 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- tradicionalno sušeno na soncu
- klasika mediteranske kuhinje
- idealno k mesu, rižu in predjedem
Ustrezni izdelki
Opis
Posušeni paradižniki prinašajo gastronomsko dušo Toskane neposredno v vašo kuhinjo. Zahvaljujoč nežnemu, naravnemu postopku sušenja na prostem paradižniki razvijejo globoko, intenzivno aromo, ki ujame vso toplino in značaj mediteranske tradicije. Postreženi na sveže popečenem belem kruhu postanejo okusna predjed. Njihov bogat, aromatičen okus očara tudi v toplih jedeh: sesekljani in dodani med kuhanjem, dajejo pristen mediteranski pridih mesnim jedem, rustikalnim jedem na ponvi in receptom na osnovi riža.
| Št. izd.: | EDH-10855335 |
|---|---|
| Vsebina: | 285 g |
| EAN: | 9004698553009 |
| Št.-Proizvajalca: | 10855335 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 804 / 192 kj / kcal |
| maščobe | 15 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,7 g |
| ogljikovi hidrati | 7,9 g |
| od tega sladkor | 5,9 g |
| beljakovine | 3,1 g |
| Sol | 2,7 g |
Sestavine
50 % sončnično olje, 45 % rehidrirani paradižniki (posušeni paradižnik, voda), vinski kis, sol, origano, sredstvo za uravnavanje kislosti (citronska kislina), antioksidanti (askorbinska kislina)
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Sušeni paradižniki
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov