Alnatura Bio ovseni napitek - vanilja, 1 l
Nadomešča običajno kravje mleko
€ 1,99
(€ 1,99 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- blag okus
- vsestransko
- brez laktoze ali dodanega sladkorja*
Opis
Klasičen ovseni napitek s fino noto vanilije! Napitek lahko uporabite kot mlečni nadomestek za tople napitke, smutije, mueslije, pekovske izdelke, sladice in še marsikaj.
Recept je naravno veganski, brez laktoze in mlečnih beljakovin ter brez dodanega sladkorja. Ker je tudi brez stabilizatorjev, lahko nastanejo kosmiči – zato pred uporabo dobro pretresite.
*Vsebuje naravno prisoten sladkor
| Št. izd.: | MM-227770 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 l |
| EAN: | 4104420236196 |
| Št.-Proizvajalca: | 227770 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez laktoze |
| Izvor: | Nemčija |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hraniti v hladilniku in porabite v nekaj dneh., Hraniti pri sobni temperaturi. |
| Značilnosti: | brez laktoze, brez dodanega sladkorja |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 163 / 39 kj / kcal |
| maščobe | 1,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 6 g |
| od tega sladkor | 5,2 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 0,6 g |
| Sol | 0,13 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio ovseni napitek - vanilja
| 5 Zvezdic | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 1 | (50%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
-
Vam je bila ta ocena v pomoč? (0) (0)
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov
Ocenjen z 3 od možnih 5 zvezdic.
Šibkejši okus po vaniliji, kot sojin
Ta napitek ima bolj šibek okus po vaniliji, kot sojin vanilijin napitek iste znamke. Sicer kaže, da so mi sojini napitki z okusom na splošno bolj všeč (čeprav imam sicer raje oves), tako da je to mogoče zgolj stvar preference.