Zotter Schokoladen Bio MiXing zajček - marelični zajček z malinovim jajcem, 100 g
Sadno-sladka velikonočna poslastica
€ 9,99
(€ 99,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- ročno izdelana čokoladna figura
- marelična kuvertura in bela čokolada
- elegantno okrašeno
Opis
Zotterjev marelični zajček je ustvarjalna in igriva sadna velikonočna čokoladna figura, ki združuje razvajanje in ustvarjalnost. Čokolada, ki se topi v ustih, je narejena iz marelične kuverture in bele čokolade ter je skrbno okrašena s sadjem, prelitim s čokolado, kakavovimi zrni in čokoladnimi malinovimi jajčki.
| Št. izd.: | ZSM-24584 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9006403088127 |
| Št.-Proizvajalca: | 24584 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
trsni sladkor[2], 35 % Kakavovo maslo[2], Posneto mleko v prahu[1], Polnovredno mleko v prahu[1], 5 % liofilizirane marelice[1], Sladka sirotka v prahu[1], Kakavova masa[2], trsni sladkor[2], zamrznjene posušene maline[1], Emulgator (lecitin (soja)), liofiliziran mango, liofilizirane borovnice[1], Stroki vanilije v prahu[2], Posneti mlečni jogurt v prahu[1], koščki kakava[2], Kamena sol, Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1]), Cimet[1], Prevleka[1] (Glukosesirup[1], stabilizator (Gummi Arabicum[1])), sončnično olje[1]
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine: 78 %, iz kontroliranega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2420,56 / 578,14 kj / kcal |
| maščobe | 38 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 23 g |
| ogljikovi hidrati | 52 g |
| od tega sladkor | 51 g |
| beljakovine | 5,1 g |
| Sol | 0,19 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio MiXing zajček - marelični zajček z malinovim jajcem
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov