Zotter Schokoladen Bio MiXing velikonočno jajce - Easter Egg Nest de Luxe, 100 g
Kreativno čokoladno velikonočno gnezdo, polno veselja in okusa
€ 10,99
(€ 109,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- ročno izdelana čokoladna kreacija
- barve iz naravnih sestavin
- odlično za darilo
Opis
Zotterjev "Easter Egg Nest de Luxe" je ročno izdelana, umetniško oblikovana čokoladica iz bele in mlečne čokolade, okrašena z vzorcem košarice, ki združuje več majhnih čokoladnih velikonočnih jajc v obliki dekorativnega gnezda. Majhna čokoladna jajca so narejena iz različnih kuvertur, katerih barve izvirajo izključno iz pravih sestavin.
| Št. izd.: | ZSM-24582 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9006403088080 |
| Št.-Proizvajalca: | 24582 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], Polnovredno mleko v prahu[2], Kakavova masa[1], Posneto mleko v prahu[2], Sladka sirotka v prahu[2], nastrgan kokos[1], soja v prahu[2] (soja[2], maltodekstrin[2], Koruzni sirup[2]), rižev napitek v prahu[2] (Riž[2], sončnično olje[2], sol), trsni sladkor[1], liofilizirani ribez[2], zamrznjene posušene maline[2], Kokos v prahu[2] (Kokosova pasta[2], kokosovo mleko[2], kokosova moka[2]), Emulgator (lecitin (soja)), Stroki vanilije v prahu[3], koščki kakava[1], Kamena sol, Matcha[2], Prevleka[2] (Glukosesirup[2], stabilizator (Gummi Arabicum[2])), sončnično olje[2], koncentrat spiruline in cvetov žafranike, Cimet[2], Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2]), Emulgator (lecitin (sončnice)), zvezdasti janež, 50 % vsaj v mlečni čokoladi[2]
- aus fairem Handel,Fair-Handelsanteil: 76%,aus kontrolliert biologischer Landwirtschaft
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine: 76 %
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2432,57 / 581,01 kj / kcal |
| maščobe | 40 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 24 g |
| ogljikovi hidrati | 47 g |
| od tega sladkor | 45 g |
| beljakovine | 7,7 g |
| Sol | 0,26 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio MiXing velikonočno jajce - Ester Nest de Luxe
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov