Zotter Schokoladen Bio MiXing - Velikonočni Minis de Luxe, 100 g
Ekskluzivne čokoladne velikonočne dobrote
€ 11,99
(€ 119,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- ročno izdelane čokoladne ploščice
- iz ekološkega in pravično trgovanega kakava
- ljubeče oblikovane
Opis
Zotterjeve velikonočne mini čokoladice de Luxe ponujajo izvrstno oblikovane mini čokoladice, ki obljubljajo posebne trenutke razvajanja v velikonočnem času. Vsaka čokoladica združuje visokokakovostne bio sestavine in ročno izdelavo, kar ima za posledico značilne okuse in nežne teksture. Lepo oblikovana embalaža naredi ta čokoladni set elegantno darilo.
| Št. izd.: | ZSM-24588 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9006403088165 |
| Št.-Proizvajalca: | 24588 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], Polnovredno mleko v prahu[2], Kakavova masa[1], Posneto mleko v prahu[2], 3 % zamrznjene posušene maline[2], 3 % mandlji[2], liofilizirana pasijonka[2] (2 % maltodekstrin[2], koncentrat soka iz pasijonke[2]), Posneti mlečni jogurt v prahu[2], Sladka sirotka v prahu[2], Polnomastno mleko[2], Med[2], rižev napitek v prahu[2] (Riž[2], sončnično olje[2], sol), Emulgator (lecitin (soja)), trsni sladkor[3], nastrgan kokos[1], liofilizirane marelice[2], liofilizirani ribez[2], bučna semena[2], liofilizirane borovnice[2], Kokos v prahu[2] (Kokosova pasta[2], kokosovo mleko[2], kokosova moka[2]), liofilizirane jagode[2], maslo[2], glukozni sirup[2], 0,1 % Stroki vanilije v prahu[1], Cvetovi vrtnice[2], listi zelenega čaja[2], Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2]), koščki kakava[1], Kamena sol, Prevleka[2] (Glukosesirup[2], stabilizator (Gummi Arabicum[2])), sončnično olje[2], Emulgator (Sončnični lecitin), Cimet, kurkuma (Curcuma longa)[2], 50 % vsaj v mlečni čokoladi[2]
- aus fairem Handel,Fair-Handelsanteil: 76%,aus kontrolliert biologischer Landwirtschaft
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine: 76 %
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2403 / 574 kj / kcal |
| maščobe | 39 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 22 g |
| ogljikovi hidrati | 50 g |
| od tega sladkor | 47 g |
| beljakovine | 5,5 g |
| Sol | 0,18 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio MiXing - Velikonočni Minis de Luxe
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov