Yogi Tea Čaj za dobro počutje bio, 1 paket (30,60 g)

Z zelišči iz Sredozemlja

€ 3,59 € 3,99 -10%

(€ 117,32 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 1 paket

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • aromatičen vonj
  • polnovreden okus
  • za poletno počutje

Pogosto naročeno skupaj z HOYER Bio med iz lipovih cvetov, 250 g

Yogi Tea Čaj za dobro počutje bio, 1 paket (30,60 g) € 3,59 (€ 117,32 / kg)
HOYER Bio med iz lipovih cvetov, 250 g € 4,94 (€ 19,76 / kg)
Skupna cena: € 8,53
Opis

Skozi doše Vata, Pitta in Kapha, se manifestirajo elementi skozi edinstveno kombinacijo elementov v vsakem telesu. Za ohranjanje in vzpostavljanje ravnoteženosti je osnovna ideja Ayurveda. Yogi Tea ima čarobne recepte, ustvarjene za trenutke uživanja čaja, ki nam prinaša uravnoteženost in sprostitev v naša življenja.

Yogi Tea Wellness združuje zelišča Sredozemlja z ayurvedsko tradicijo. Pikantna in bogata aroma žajblja ter origana skupaj s cimetom in limono vam pričara čarobnost poletnega sončnega zahoda.

Vsebina: 30g - 15 čajnih vrečk

Št. izd.: XAY-YOG-276
Vsebina: 30,60 g
EAN: 4012824401556
Št.-Proizvajalca: 41142
Znamka: Yogi Tea
Čaji: Z vrečko za čaj
Certifikati: Bio certifikat
Čas namakanja: 5 minut, 6 minut
Značilnosti: brez plastike
Sestavine

cimt (Cinnamomum Zeylanicum)[1], žajbelj[1], sladki koren (Glycorhiza glabra)[1], origano[1], kardamom (Elettaria cardamomum)[1], limona trava[1], Ingver[1], nageljnove žbice[1], limona verbena[1], črni poper (Piper nigrum)[1], olje cimeta[1], ingverjevo olje[1], triplat[1], Korijander[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, 20095, Hamburg, Nemčija, info@yogitea.com, www.yogitea.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Yogi Tea Čaj za dobro počutje bio

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder