UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chili Sauce, 740 ml

Čili omaka Sriracha - zelo pekoča

€ 6,89

(€ 9,31 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 740 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • intenzivna ostrina čilija
  • sadna nota po rdečem čiliju
  • idealno za meso in testenine

Pogosto naročeno skupaj z dazu Bio Sambal Oelek, 140 g

UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chili Sauce, 740 ml € 6,89 (€ 9,31 / l)
dazu Bio Sambal Oelek, 140 g € 6,39 (€ 45,64 / kg)
Skupna cena: € 13,28
Opis

Za tiste, ki imajo radi izrazito pikantnost: ta sriracha poskrbi za intenzivno pekočo ostrino in značilno sadno aromo rdečih čilijev. Odlično se poda k testeninam, pečenemu mesu ali kot ognjeno pekoč dodatek na pici. Nepogrešljiva izbira za vse ljubitelje izrazitih čili omak.

Št. izd.: KK-58082
Vsebina: 740 ml
EAN: 016229930677
Št.-Proizvajalca: 58082
Znamka: UNI-EAGLE
Lahko vsebuje sledi: A - Gluten, C - jajce, D - riba, F - soja, H - stročnice, L - zelena, O - žveplovoksid in sulfiti
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo., Po odprtju hraniti v hladilniku.
Sriracha Super Hot Chili Sauce

70 % čili, sladkor, Česen, sol, Vinski kis, voda, stabilizator (Ksantan), konzervans (kalijevsorbat (E202))

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Nemčija, www.kreyenhop-kluge.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chili Sauce

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder