UNI-EAGLE Sriracha Hot Chili Sauce, 740 ml

Čili omaka Sriracha Pikantna brez MSG-ja

€ 5,69

(€ 7,69 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 740 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • brez dodanega mononatrijevega glutamata
  • zelo pekoča, močna čilijeva omaka
  • odlično za marinade in juhe

Pogosto naročeno skupaj z UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chili Sauce, 740 ml

UNI-EAGLE Sriracha Hot Chili Sauce, 740 ml € 5,69 (€ 7,69 / l)
UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chili Sauce, 740 ml € 6,89 (€ 9,31 / l)
Skupna cena: € 12,58
Opis

Pikantna izbira za pogumne ljubitelje čilija. Brez dodanega glutamata, z neustavljivo močjo čilija in rahlo noto česna. Odlično se poda k azijskim jedem, pečenemu mesu ali za popestritev juh in marinad. Za vse, ki prisegate na resnično vroče okuse.

Št. izd.: KK-8494
Vsebina: 740 ml
EAN: 016229912420
Št.-Proizvajalca: 8494
Znamka: UNI-EAGLE
Lahko vsebuje sledi: A - Gluten, C - jajce, D - riba, F - soja, H - stročnice, L - zelena, O - žveplovoksid in sulfiti
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo., Po odprtju hraniti v hladilniku.
Sriracha Hot Chili Sauce

56 % čili, Česen, sladkor, sol, Vinski kis, konzervans (kalijev sorbat), stabilizator (Xanthan)

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Nemčija, www.kreyenhop-kluge.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek UNI-EAGLE Sriracha Hot Chili Sauce

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder