TIMI Začimbna mešanica "Kotlet & pečenka", 100 g

Fina začimba za meso in priloge

€ 6,47 € 7,19 -10%

(€ 64,70 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • krepak okus za kotlete in pečenko
  • s kumino, majaronom in česnom
  • idealen tudi za krompirjeve krhlje

Pogosto naročeno skupaj z Herbaria Mešanica zelišč "Tajine Marrakesch", 100 g

TIMI Začimbna mešanica "Kotlet & pečenka", 100 g € 6,47 (€ 64,70 / kg)
Herbaria Mešanica zelišč "Tajine Marrakesch", 100 g € 7,64 (€ 76,40 / kg)
Skupna cena: € 14,11
Opis

Z začimbno mešanico Kotlet & pečenka na krožnik prinesete pristen okus domače, krepke kuhinje ter v hipu oplemenitite meso in priloge!


Nedeljsko pečenko spremenite v tradicionalno kulinarično poslastico ali sočnim svinjskim kotletom dodajte nekaj posebnega! Ta aromatična začimbna kompozicija je idealna izbira za krepko, domačo kuhinjo.

Preplet pikantnega česna, fine čebule, začimbne kumine in aromatičnega majarona poskrbi za krepak značaj, ki popolno dopolni mesne jedi. Kos pečenke pred peko v pečici dobro natrite ali meso posujte neposredno pred popekanjem. Tudi priloge pridobijo s to vsestransko začimbo: mešanico pred peko preprosto posujte po krompirjevih krhljih in hrustljavim wedgesom dodajte prepoznavno, pikantno noto.


Najpomembnejše lastnosti na kratko:

  • Klasičen okus: Popolno usklajene začimbne note česna, čebule, kumine in majarona.
  • Domače in krepko: Kotletom, nedeljski pečenki in krepkim mesnim jedem doda polno aromo.
  • Vsestranski kuhinjski nasvet: Odlična je tudi za začinjanje hrustljavih krompirjevih krhljev.

Št. izd.: TI-1279
Vsebina: 100 g
EAN: 9120075823715
Št.-Proizvajalca: 1279
Znamka: TIMI
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Sestavine

morska sol, Gorčica, čebula, semena kumine, poper, trsni sladkor, timijan, Rožmarin, majaron

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Timischl Edith & Hannes GesbR, St.Margarethen an der Raab, 10, 8321, St.Margarethen an der Raab, Avstrija, www.genusshaus-timi.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek TIMI Začimbna mešanica "Kotlet & pečenka"