Pomito Paradižnikova mezga, 500 g
Sijoče rdeča barva in kremasta tekstura za tisočere recepte
€ 2,99
(€ 5,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- brez dodanih sladkorjev
- idealno za omake in juhe
- popolno za sredozemske recepte
Ustrezni izdelki
Opis
Paradižnikova mezga je narejena iz 100-% italijanskih paradižnikov ter osvaja s svojo sijoče rdečo barvo in kremasto teksturo. Brez dodanih sladkorjev je popolna za pripravo omak, testenin in juh s pristnim sredozemskim okusom.
| Št. izd.: | EDH-10034327 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 8032793343264 |
| Št.-Proizvajalca: | 10034327 |
| Znamka: | Pomito |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez dodanega sladkorja |
Sestavine
Paradižnik, sol, regulator kislosti: citronska kislina
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 113 / 27 kj / kcal |
| beljakovine | 1,3 g |
| ogljikovi hidrati | 4 g |
| od tega sladkor | 4 g |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| vlaknine | 1,5 g |
| Sol | 0,55 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pomito Paradižnikova mezga
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov