Pomito Paradižnik v kockah, 500 g
Visokokakovostni paradižniki za omake in še veliko več
€ 3,49
(€ 6,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežen in saden okus
- vsestransko za številne recepte
- predelano takoj po obiranju
Ustrezni izdelki
Opis
Paradižnik v kockah je narejen iz na soncu dozorelih paradižnikov, predelanih takoj po obiranju. Narezani na priročne kocke so idealni za pripravo omak, narastkov, ribjih jedi ali pice. Zaradi uravnotežene teksture ter nežnega in sadnega okusa so v kuhinji izjemno vsestranski.
| Št. izd.: | EDH-10034333 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 8032793343325 |
| Št.-Proizvajalca: | 10034333 |
| Znamka: | Pomito |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez dodanega sladkorja |
Sestavine
Paradižnik, sredstvo za uravnavanje kislosti (citronska kislina)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 88 / 21 kj / kcal |
| beljakovine | 1 g |
| ogljikovi hidrati | 3 g |
| od tega sladkor | 3 g |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| vlaknine | 0,9 g |
| Sol | 0,1 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pomito Paradižnik v kockah
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov