Pomito Bio paradižnikova mezga - steklenica, 500 g
Pristna sredozemska aroma
€ 2,99
(€ 5,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- kremasta tekstura
- sveže predelano
- vsestransko uporabno v kuhinji
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološka paradižnikova mezga v steklenici je pripravljena iz skrbno izbranih, zrelih ekoloških paradižnikov, ki so predelani takoj po obiranju. Meso paradižnika je fino pretlačeno za doseganje gladke in kremaste teksture. Naravna in vsestranska osnova je idealna za juhe, klasične paradižnikove omake ter jedi z mesom ali jajci.
| Št. izd.: | EDH-10002260 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 8032793342182 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002260 |
| Znamka: | Pomito |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez dodanega sladkorja |
Sestavine
Paradižnik[1], 0,4 % sol
- 100% ekološko
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 126 / 30 kj / kcal |
| beljakovine | 1,5 g |
| ogljikovi hidrati | 4,6 g |
| od tega sladkor | 4,6 g |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| vlaknine | 1,7 g |
| Sol | 0,55 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pomito Bio paradižnikova mezga - steklenica
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov