Greenomic Tartufo Cappuccino, 1 kg
Okusno in edinstveno
€ 59,99
(€ 59,99 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- praline iz bele čokolade
- poln kavni okus
- piemontski lešniki
Opis
Uživajte v teh okusnih in edinstvenih čokoladah sami ali pa jih podarite svojim najdražjim. Tartufo Cappuccino sestavljajo bela čokolada, krepki lešniki iz Piemonta in najboljša kava Arabica, ki daje pralinejem poln kavni okus.
Vsebina: 72 - 75 kosov
Sestavine
bela čokolada (sladkor, Polnovredno mleko v prahu, Kakavovo maslo, sojin lecitin (E322)[1], aroma vanilije), lešniki (lešniki, lešnikova pasta), 3 % Mleta kava, sladkor, 0,05 % Cappuccino aroma
- Emulgatorji
Lahko vsebuje sledi drugih oreščkov in mleka.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2470 / 590 kj / kcal |
| maščobe | 42,09 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 18,69 g |
| ogljikovi hidrati | 40,64 g |
| od tega sladkor | 34,11 g |
| beljakovine | 9,78 g |
| Sol | 0,16 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Nemčija, www.greenomic.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Greenomic Tartufo Cappuccino
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov