Galup Limonini piškoti, 150 g
Hrustljavi piškoti z okusom limone
€ 8,99
(€ 59,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- svež, limonin okus
- hrustljavo in aromatično
- idealno k čaju in kavi
Opis
Ta sorta Galupovih piškotov navdušuje s svojim svežim, sadnim okusom in rahlim pridihom naravne limonine arome v hrustljavem, fino teksturiranem testu. Izdelani po tradicionalnih italijanskih pekovskih metodah, ponujajo lahkotno, aromatično dopolnilo kavi ali čaju.
| Št. izd.: | IMP-BISC26 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 g |
| EAN: | 8001130845105 |
| Št.-Proizvajalca: | BISC26 |
| Znamka: | Galup |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, F - soja, H - stročnice, M - gorčica, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
koruzna moka, pšenična moka, rastlinska margarina (rastlinska maščoba (kokos)), rastlinska olja (sončnice), voda, sladkor, jajca, rumenjak, Polnomastno mleko, sredstvo za vzhajanje (natrijev kislinski pirofosfat, natrijev hidrogenkarbonat, pšenični škrob), Med, 0,1 % naravna aroma limone, arome
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1980 / 473 kj / kcal |
| maščobe | 20 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 14 g |
| ogljikovi hidrati | 64 g |
| od tega sladkor | 19 g |
| beljakovine | 8 g |
| Sol | 0,48 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italija, www.galup.it |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Galup Limonini piškoti
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov