Galup Colomba s črno češnjo in čokolado, 750 g
Tradicionalno velikonočno pecivo iz Galupa
€ 34,49
(€ 45,99 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- mehko pecivo iz kvasa
- s kandiranimi češnjami Amarena
- hrustljava lešnikova glazura
Opis
Ta Colomba združuje klasično mehko kvašeno testo s sladko-kislimi kandiranimi češnjami Amarena ter nežnimi čokoladnimi koščki za elegantno kombinacijo sadja in čokolade. Tradicionalna lešnikova glazura s celimi mandlji in hrustljavimi sladkornimi kristali daje vsakemu kosu tudi aromatično skorjico.
| Št. izd.: | IMP-DOV10 |
|---|---|
| Vsebina: | 750 g |
| EAN: | 8001130840803 |
| Št.-Proizvajalca: | DOV10 |
| Znamka: | Galup |
| Lahko vsebuje sledi: | H - stročnice, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Torta
pšenična moka, 11 % češnja (češnja, Glukozni-Fruktozni sirup, saharoza, sok češnje amarena, Rastlinski koncentrat (črno korenje, Hibiskus)), kislinsko sredstvo (citronska kislina), naravne arome, maslo (Mleko), sladkor, rumenjak iz jajc razreda A iz proste reje, 7 % čokoladne kapljice (sladkor, Kakavova masa, Kakavovo maslo, Emulgator (sojin lecitin)), Droži (pšenična moka, voda), emulgatorji (mono- in digliceridi maščobnih kislin), 3 % črna češnja (črna češnja, Glukozni-Fruktozni sirup, saharoza, sok češnje amarena, Rastlinski koncentrat (črno korenje, Hibiskus)), kislinsko sredstvo (citronska kislina), naravne arome, Polnomastno mleko, invertni sladkor, sol, naravne arome, aroma burbonske vanilije
Glazura
sladkor, svež beljak, 9 % lešniki, riževa moka, rižev škrob, glazura (sladkor, pšenični škrob), sončnično olje, naravne arome
Dekoracija
4 % Sladkorna zrna, 2 % Mandlji
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1742 / 416 kj / kcal |
| maščobe | 21 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 11 g |
| ogljikovi hidrati | 49 g |
| od tega sladkor | 25 g |
| vlaknine | 1,5 g |
| beljakovine | 7 g |
| Sol | 0,38 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italija, www.galup.it |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Galup Colomba s črno češnjo in čokolado
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov