Galup Colomba Classic, 1.000 g
Klasična oranžna Colomba
€ 39,49
(€ 39,49 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- naravno kvašena torta
- z lešnikovo glazuro
- sladko in aromatično
Opis
Ta klasična Colomba znamke Galup prinaša italijansko velikonočno tradicijo naravnost na vašo mizo – z mehkim, naravno fermentiranim kvašenim testom in kandirano pomarančo za sadno aromo. Bogata lešnikova glazura, celi mandlji in sladkorni posip dodajo hrustljavo sladkost in pristen okus.
| Št. izd.: | IMP-ARC02 |
|---|---|
| Vsebina: | 1.000 g |
| EAN: | 8001130835472 |
| Št.-Proizvajalca: | ARC02 |
| Znamka: | Galup |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Torta
pšenična moka, 21 % kandirana pomarančna lupina (olup pomaranče, Glukosesirup, fruktoza, saharoza), maslo (Mleko), sladkor, rumenjak, Kvas (pšenična moka, voda), emulgatorji (mono- in digliceridi maščobnih kislin), Polnomastno mleko, invertni sladkor, sol, naravna aroma, aroma burbonske vanilije
Glazura
sladkor, svež beljak, 9 % lešniki, riževa moka, rižev škrob, glazura (sladkor, pšenični škrob), sončnično olje, naravne arome
Dekoracija
4 % kristalni sladkor, 2 % mandlji
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1620 / 387 kj / kcal |
| maščobe | 18 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 10 g |
| ogljikovi hidrati | 50 g |
| od tega sladkor | 28 g |
| vlaknine | 0,9 g |
| beljakovine | 5,9 g |
| Sol | 0,42 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italija, www.galup.it |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Galup Colomba Classic
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov