Demmers Teehaus Beli kandirani sladkor za čaj, 300 g
Klasika za vašo tradicionalno čajanko
€ 7,69
(€ 25,63 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- idealno za punč in kuhano vino
- čista sladkoba, ki se počasi topi
- zaokroži okus
Ustrezni izdelki
Opis
Ta grob, bel kandirani sladkor je tradicionalna skrivna sestavina, ki preprosto ne sme manjkati predvsem pri klasični vzhodnofrizijski čajanki. Žlahtni in jasni kristali sladkorja se v vroči skodelici raztopijo zelo počasi in tako postopoma oddajajo svojo čisto sladkobo.
To se odlično poda k močnim in trpkim črnim čajem ter kreativno aromatiziranim čajnim mešanicam. Vendar pa to fino sladilo ne prepriča le v čaju: s temi grobimi kristali je mogoče čudovito zaokrožiti in okusno izpopolniti tudi zimske tople napitke, kot sta punč ali domače kuhano vino.
| Št. izd.: | DT-00-09534 |
|---|---|
| Vsebina: | 300 g |
| EAN: | 9004163222430 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-09534 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
kandis sladkor
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1684,14 / 402,25 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 99 g |
| od tega sladkor | 99 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Beli kandirani sladkor za čaj
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov