Conte de Cesare Condimento Bianco z malino, 250 ml
Sadne note in presenetljivo nežen okus
€ 7,99
(€ 31,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sladko-kisla kisova kompozicija
- iz grozdnega mošta in vinskega kisa
- idealen za solatne prelive in koktajle
Ustrezni izdelki
Opis
Malinov beli preliv združuje vinski kis in grozdni mošt s sadnim okusom malin. Vsestranski in aromatičen, idealen je za obogatitev sadnih solat, koktajlov in aperitivov z izpopolnitvijo okusa.
| Št. izd.: | EDH-1004467 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 9004698303321 |
| Št.-Proizvajalca: | 1004467 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | O - žveplovoksid in sulfiti |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 511 / 122 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 28 g |
| od tega sladkor | 28 g |
| beljakovine | 1 g |
| Sol | 0,08 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Condimento Bianco z malino
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov