Balis TIKI Pineapple Mint Drink, 250 ml
Osvežujoče drugačen
€ 2,39
(€ 9,56 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- brez glutena
- pogasitev žeje
- naravna sadna sladkoba
Podobni izdelki
Opis
Ste pripravljeni na novo izkušnjo okusa? Pineapple Mint Drink iz Balisa je prava poletna osvežitev. Sladkost eksotičnega sadeža ananasa in svežina mete se odlično dopolnjujeta in zaokrožita s pridihom kokosove vode. Ne glede na to, ali jo pijete na vroč poletni dan ali v kombinaciji z ginom ali vodko, je ta trendovska pijača novo doživetje okusa.
Sestavine
pitna voda, sadno sladilo iz rožiča in koncentrata jabolčnega soka, 3,6 % ananasov sok iz koncentrata ananasovega soka, 1,5 % limetin sok iz koncentrata limetinega soka, 1 % limonin sok, 0,9 % pomarančni sok iz koncentrata pomarančnega soka, Ogljikov dioksid, 0,2 % kokosova voda iz koncentrata kokosove vode, Sredstvo za kisanje citronska kislina, koncentrat korenčkovega soka, naravna aroma, koncentriran ekstrakt limone, antioksidant: askorbinska kislina, stabilizator: rožičeva moka
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 147 / 35 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 8,4 g |
| od tega sladkor | 7,4 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BALIS GMBH, Holzstraße 17, 80469, München, Nemčija, balis-drinks.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Balis TIKI Pineapple Mint Drink
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov