Ankerkraut Set začimb za cvrtnik na vroč zrak in pečico
Začinjen komplet za cvrtnik na vroč zrak in pečico
€ 36,99
(vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- komplet s 6 začimbami
- idealno za perutnino, ribe in zelenjavo
- idealno darilo
Ustrezni izdelki
Opis
S tem kompletom boste svojim jedem iz cvrtnika na vroč zrak ali pečice podarili poseben pridih. Izbor vključuje šest usklajenih mešanic, kot so pečen piščanec, Texas Chicken, Bombay Chicken, zelenjava iz pečice, ribe in škampi ter sol za ocvrt krompirček za raznolike obroke. Naj gre za meso, morske sadeže ali vegetarijanske priloge – harmonična zelišča in začimbe v kozarcu s plutovinastim zamaškom poskrbijo za nezahtevno pripravo in aromatične rezultate.
| Št. izd.: | AK-4062988021756 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 set |
| EAN: | 4062988021756 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988021756 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
morska sol, sladka paprika, peteršilj, Česen, majaron, semena grškega sena, Zdrobljen čili, semena kumine, Muškatni orešček
morska sol, sladka paprika, trsni sladkor, črni poper (Piper nigrum), čebula, Česen, Dimljena paprika (paprika, Dim), Gorčična moka, zelena, olup liomine, lovorjevi listi, Muškatni orešček, kajenski poper
morska sol, curry v prahu (kurkuma (Curcuma longa), semena grškega sena, Koriander semena, semena kumine, Ingver, čili, piment, Muškatni orešček, kardamom (Elettaria cardamomum), nageljnove žbice), sladka paprika, kurkuma (Curcuma longa), Česen, Zdrobljen čili, trsni sladkor, Kumina, Koriander semena, Ingver
morska sol, čebula, Česen, sladka paprika, črni poper (Piper nigrum),
Bazilika, morska sol, trsni sladkor, Česen, Zeleni poper, olup liomine, Limona v prahu (koncentrat limoninega soka, maltodekstrin), Zdrobljen čili
76 % morska sol, sladka paprika, Gorčična moka, čebula, peteršilj, 1,9 % Dimljena sol (morska sol, Dim), Česen, origano
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 758 / 181 kj / kcal |
| maščobe | 3,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,7 g |
| ogljikovi hidrati | 25 g |
| od tega sladkor | 15 g |
| beljakovine | 8,4 g |
| Sol | 45 g |
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1043 / 249 kj / kcal |
| maščobe | 4,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,8 g |
| ogljikovi hidrati | 38 g |
| od tega sladkor | 32 g |
| beljakovine | 8,4 g |
| Sol | 26,6 g |
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 980 / 234 kj / kcal |
| maščobe | 6,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,2 g |
| ogljikovi hidrati | 33 g |
| od tega sladkor | 28 g |
| beljakovine | 7,1 g |
| Sol | 34,3 g |
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 733 / 175 kj / kcal |
| maščobe | 2,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1 g |
| ogljikovi hidrati | 25 g |
| od tega sladkor | 18 g |
| beljakovine | 6,8 g |
| Sol | 45,5 g |
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1013 / 242 kj / kcal |
| maščobe | 1,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 44 g |
| od tega sladkor | 32 g |
| beljakovine | 7,3 g |
| Sol | 25,8 g |
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 314 / 75 kj / kcal |
| maščobe | 1,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 9,4 g |
| od tega sladkor | 5,8 g |
| beljakovine | 4,1 g |
| Sol | 77,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Set začimb za cvrtnik na vroč zrak in pečico
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov