Alnatura Bio mleti mandlji, 150 g
Vsestranska sestavina za številne jedi
€ 4,19
(€ 27,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- aromatično in oreščkasto
- praženo in mleto
- bio kakovost
Opis
Ekološki mleti mandlji Alnatura imajo aromatičen okus po oreščkih. Mleti mandlji ekološke kakovosti se lahko uporabljajo kot sestavina peciva in sladic. Primerni so tudi kot panada za meso, ribe in zelenjavo.
| Št. izd.: | MM-205541 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 g |
| EAN: | 4104420174788 |
| Št.-Proizvajalca: | 205541 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez laktoze |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez laktoze |
Sestavine
mandlji[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2613 / 624 kj / kcal |
| maščobe | 54 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4 g |
| ogljikovi hidrati | 5,4 g |
| od tega sladkor | 3,7 g |
| vlaknine | 14 g |
| beljakovine | 22 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio mleti mandlji
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov