Zotter Schokoladen Bio Velikonočna jajčka Sixpack, 96 g
Čokoladno veselje za velikonočno košarico
€ 11,99
(€ 124,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 6 velikonočnih jajc
- različna polnila
- klasično in sadno
Opis
Paket bio velikonočnih jajc iz Zotterja vsebuje 6 čokoladnih jajc z različnimi nadevi za grizljanje. Oreškasto, sadno, kremasto in preprosto neustavljivo dobro. Odlično kot čokoladno presenečenje v velikonočni košarici.
- 1x Belo čokoladno jajce z jagodami in makadamijo (svetlo roza folija)
- 1x Belo čokoladno jajce z borovnicami, limono in karamelo (vijolična folija)
- 1x Belo čokoladno jajce s pasijonkino karamelo in indijskimi oreščki (zlata folija)
- 1x Jajce iz temne čokolade z lešnikovo nugat kremo (modra folija)
- 1x Jajce iz mlečne čokolade z mandljevo nugat kremo (oranžna folija)
- 1x Čokoladno jajce z malino, karamelo in sadnim nugatom (roza folija)
Obvestilo:
Vsebina je odvisna od razpoložljivosti! Lahko se razlikuje glede na razpoložljivost posameznih sort.
| Št. izd.: | ZSM-26799 |
|---|---|
| Vsebina: | 96 g |
| EAN: | 9006403062417 |
| Št.-Proizvajalca: | 26799 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
| Izvor: | Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, C - jajce, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], mandlji[2], lešniki[2], Kakavova masa[1], Mandljevo olje[2], sladkor v prahu[2], Polnovredno mleko v prahu[2], sladka smetana[2], Posneto mleko v prahu[2], invertni sladkorni sirup[2], indijski oreščki[1], maslo[2], oreščki makadamije[1], Sladka sirotka v prahu[2], borovnice[2], zamrznjene posušene maline[2], Koncentrat malin[2], koncentrat soka marakuje[2], jagode[2], trsni sladkor[1], Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2]), glukozni sirup[2], Jagodni koncentrat[2], liofilizirana pasijonka[2] (maltodekstrin[2], koncentrat soka iz pasijonke[2]), liofilizirane jagode[2], Polnomastno mleko[2], Emulgator (lecitin (soja)), Lešnikovo olje, koncentrat limoninega soka[2], Emulgator (lecitin (sončnice)), liofilizirane borovnice, Verjus (kisli sok iz nezrelega grozdja)[2], karamelizirano mleko v prahu[2] (Posneto mleko v prahu[2], sladkor[2]), liofiliziran mango[2], liofilizirani ribez[2], Stroki vanilije v prahu[1], Kamena sol, Posneti mlečni jogurt v prahu[2], kurkuma (Curcuma longa)[2], Cimet[2], Cvetovi vrtnice[2], kardamom (Elettaria cardamomum)[2], tonka fižol v prahu[2], olje vrtnice[2], Korijander[2], 70 % minimalna vsebnost kakava v rubin čokoladi[2], 40 % vsaj v mlečni čokoladi[2]
- iz pravične trgovine, vsebina pravične trgovine skupaj: 58% / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2705 / 646 kj / kcal |
| maščobe | 48 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 19 g |
| ogljikovi hidrati | 45 g |
| od tega sladkor | 40 g |
| beljakovine | 8,6 g |
| Sol | 0,15 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio Velikonočna jajčka Sixpack
| 5 Zvezdic | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (100%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Priljubljene kategorije:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov