Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Velikonočno gnezdo", 70 g
Temna mlečna čokolada z malinovo karamelo in sadnim nugatom
€ 4,99
(€ 71,29 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- ročno izdelana
- sadno-sladek nadev
- idealno kot majhno velikonočno darilce
Opis
Zotterjeva ročno izdelana čokolada "Velikonočno gnezdo" očara s temno mlečno čokolado, polnjeno s sadnim nugatom in koščki malinove karamele. Okusna poslastica, popolno darilo za družino ali prijatelje.
| Št. izd.: | ZSM-16656 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403088356 |
| Št.-Proizvajalca: | 16656 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, C - jajce, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 11 % mandlji[2], Kakavova masa[1], maslo[2], sladka smetana[2], Polnovredno mleko v prahu[2], invertni sladkorni sirup[2], 2 % zamrznjene posušene maline[2], liofilizirana pasijonka[2] (2 % maltodekstrin[2], koncentrat soka iz pasijonke[2]), 1 % Koncentrat malin[2], Posneto mleko v prahu[2], Polnomastno mleko[2], 1 % liofiliziran mango[2], Kamena sol, Emulgator (sojin lecitin[2]), Sladka sirotka v prahu[2], trsni sladkor[1], Stroki vanilije v prahu[1], Cimet[2], 50 % najmanj kakava v temni mlečni čokoladi[2]
- iz pravične trgovine, vsebina izdelkov pravične trgovine: 52% / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2399 / 573 kj / kcal |
| maščobe | 40 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 21 g |
| ogljikovi hidrati | 45 g |
| od tega sladkor | 41 g |
| beljakovine | 7,1 g |
| Sol | 0,24 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Velikonočno gnezdo"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov