Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Velikonočna sreča - 75 % Tanzanija in 62 % Dominikanska republika", VEGAN, 70 g
Velikonočne voščilnice s Zotterjevo čokolado Labooko
€ 4,99
(€ 71,29 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- veganska čokolada
- močan okus
- nežne sadne note
Opis
Zotterjeva čokolada Labooko - "Velikonočna sreča" združuje dve skrbno izbrani temni čokoladi v priročnem dvojnem pakiranju – popolni kot majhna velikonočna voščilnica.
Ena od ploščic se ponaša z robustnim, čokoladnim značajem s sadnimi odtenki, narejena iz izbranega tanzanijskega kakava, druga ploščica pa je narejena iz zrn iz Dominikanske republike in ima nežno sladek okus. Obe sta ekološko pridelani in iz pravične trgovine, veganski in brez alkohola.
| Št. izd.: | ZSM-20646 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403088387 |
| Št.-Proizvajalca: | 20646 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, E - oreščki, F - soja, G - mleko, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
75 % temna čokolada[1], Kakavova masa[2], trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], čokolada s poreklom s kakavovimi zrni iz Tanzanije, 75 % min. vsebnost kakava
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, vsebina izdelkov pravične trgovine: 100% / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
62 % temna čokolada[1], Kakavova masa[2], trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], čokolada s poreklom s kakavovimi zrni iz Dominikanske republike, 62 % min. vsebnost kakava
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, vsebina izdelkov pravične trgovine: 100% / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2414,56 / 576,71 kj / kcal |
| maščobe | 42 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 26 g |
| ogljikovi hidrati | 37 g |
| od tega sladkor | 32 g |
| beljakovine | 8 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada Labooko - "Velikonočna sreča - 75 % Tanzanija in 62 % Dominikanska republika", VEGAN
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov