Zotter Schokoladen Bio čokolada Choco Minis - "za sladke zajčke", 20 g
Bela čokolada z medeno-karamelnimi krispiji
€ 1,39 € 1,99 -30%
(€ 69,50 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- ročno izdelana
- bio in fair-trade sestavine
- nežen užitek
Opis
Zotterjeva mini čokoladica "za sladke zajčke" je skrbno zasnovana poslastica, ki doda veselo velikonočno vzdušje. Ta ročno izdelana čokolada združuje ekološke in pravično trgovske sestavine z ustvarjalnim dizajnom. Nežna bela čokolada in hrustljavi medeno-karamelni krispiji se mešajo v pravo poslastico, ki bo navdušila tako odrasle kot otroke.
| Št. izd.: | ZSM-17789 |
|---|---|
| Vsebina: | 20 g |
| EAN: | 9006403075387 |
| Št.-Proizvajalca: | 17789 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, C - jajce, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
trsni sladkor[3], Kakavovo maslo[3], mandlji[1], medeni karamelni krispiji[1] (trsni sladkor[1], Glukosesirup[1], maslo[1], Med[1], morska sol, Emulgator (lecitin (soja))), Polnovredno mleko v prahu, Posneto mleko v prahu[1], Sladka sirotka v prahu[1], maslo[1], trsni sladkor[3], Kakavova masa[3], sončnično olje[1], Emulgator (lecitin (soja)), Stroki vanilije v prahu[2], Kamena sol, Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1]), Cimet[1], Cvetovi vrtnice[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 54 %
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine skupaj: 54 %, iz kontroliranega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2369,53 / 565,95 kj / kcal |
| maščobe | 37 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 18 g |
| ogljikovi hidrati | 52 g |
| od tega sladkor | 49 g |
| beljakovine | 7,7 g |
| Sol | 0,32 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada Choco Minis - "za sladke zajčke"
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov