Wiberg Začimbna mešanica Nordic Flair, 270 g
Tradicionalni okusi iz nordijske kuhinje
€ 30,49
(€ 112,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- fina morska sol
- burbonski poper in poper kubeba
- za ribe in vegetarijansko hrano
Opis
Pristna, a polna presenečenj - začimbna mešanica Nordic Flair iz fine morske soli, popra Voatsiperrifery in značilnih sestavin, ki se odlično podajo k nordijski kuhinji. Glavno vlogo imajo sestavine, kot so morske alge, mahunica (Empetrum), grenki komarček in brin. Popestrite ribje ali vegetarijanske jedi z zemeljskimi, osvežujočimi, subtilno pikantnimi okusi in se pripravite na mističen, a poznan užitek.
Kulinarična destinacija:
- Na ribe in školjke
- Na divjačino in perutnino
- Z govedino in teletino
- Odlično z jetrci, vegetarijanskimi kreacijami in jajčnimi jedmi
Sestavine
morska sol, Poper Voatsiperifery, Rdeča pesa, trsni sladkor, Kubebe poper, empetrum, Kardamom, Brin, Morska trava (nori alge), Koper, koromač, zeliščno koprovo olje, nageljnove žbice, olje janeža
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 729 / 174 kj / kcal |
| maščobe | 1,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 30 g |
| od tega sladkor | 26 g |
| beljakovine | 4,4 g |
| Sol | 49,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Avstrija, www.wiberg.eu/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Wiberg Začimbna mešanica Nordic Flair
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov