TEEKANNE Sadni čaj - gozdni sadeži, 18 čajnih vrečk (45 g)
Topla skodelica dišečih gozdnih sadežev
€ 2,49
(€ 55,33 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z aromo robid in malin
- neprekosljiv okus
- vegansko in brez laktoze
Opis
Okusni gozdni sadeži obogatijo sadno, osvežilno čajno mešanico TEEKANNE. S prefinjeno aromo robid in malin lahko okusite vso intenzivnost jagodičevja.
Sestavine
jabolko, Hibiskus, sladki listi robide, olup pomaranče, kislinsko sredstvo (citronska kislina, aroma robide, aroma maline, robida, jagode, borovnice, malina)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml[1] |
|---|---|
| energijska vrednost | 4 / 1 kj / kcal |
| maščobe | <0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | <0,1 g |
| od tega sladkor | <0,1 g |
| beljakovine | 0,1 g |
| Sol | 0,01 g |
- pri pripravi ene vrečke z 200 ml vode
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Avstrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek TEEKANNE Sadni čaj - gozdni sadeži
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov