Sonnentor Bio mešanica začimb za velikonočna jajca, 35 g
Aromatizirana zeliščna mešanica
€ 5,99
(€ 171,14 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- brez soli
- za jajca, namaze, testenine in drugo
- z zelišči in česnom
Opis
To prefinjeno in aromatično mešanico zelišč in začimb lahko uporabite za aromatiziranje vseh jajčnih jedi ter testenin in enolončnic. Odlikujejo jo zeliščne in eterične note, ki so združene s česnom. Praktična pločevinka omogoča enostavno odmerjanje.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1202 / 287 kj / kcal |
| maščobe | 4,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,68 g |
| ogljikovi hidrati | 29,42 g |
| od tega sladkor | 6,4 g |
| beljakovine | 15,52 g |
| Sol | 0,05 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Avstrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sonnentor Bio mešanica začimb za velikonočna jajca
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov