Küfferle Čokoladni pajki, 6 kosov (114 g)

Hrustljav nougat užitek v strašljivem videzu

Novosti!

€ 29,99

(€ 263,07 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 6 kosov

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • idealno za deljenje
  • popolno kot majhna pozornost
  • mlečna čokolada z mandljevo kremo

Pogosto naročeno skupaj z Küfferle Čokoladni dežnički Duhci, 4 kosi, 54 g

Küfferle Čokoladni pajki, 6 kosov (114 g) € 29,99 (€ 263,07 / kg)
Küfferle Čokoladni dežnički Duhci, 4 kosi, 54 g € 5,99 (€ 110,93 / kg)
Skupna cena: € 35,98
Opis

Čokoladni pajki poskrbijo za dodatno mero strašljive zabave na vsaki Halloween zabavi. Izdelani so iz najfinejše mlečne čokolade in polnjeni z nežno topljivo mandljevo-nougat kremo, zato zagotavljajo odlično vzdušje. Zaradi priročnega formata so ta sladka plazeča bitja idealna za deljenje.

Št. izd.: LS-860136
Vsebina: 114 g
EAN: 9003600860136
Št.-Proizvajalca: 86013
Znamka: Küfferle
Lahko vsebuje sledi: H - stročnice
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Sestavine

sladkor, 23 % mandlji, Kakavovo maslo, plamovo olje, Polnovredno mleko v prahu, Posneto mleko v prahu, Kakavova masa, laktoza, izvleček ječmenovega slada, Emulgator (sojin lecitin), aroma, 31 % Čista maslena maščoba, min. kakava v mlečni čokoladi, 21 % min. vsebnost mlečnih sestavin

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2428 / 580 kj / kcal
maščobe 40 g
  od tega nasičene maščobne kisline 17 g
ogljikovi hidrati 44 g
  od tega sladkor 44 g
beljakovine 8,2 g
Sol 0,14 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Avstrija, www.lindt.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Küfferle Čokoladni pajki