Hofbauer Čokoladni pozdravi od parklja - praline, 123 g

Sladki grehi s slastnim okusom

Novosti!

€ 10,79 € 11,99 -10%

(€ 87,72 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 123 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • idealno za darilo
  • fine kreacije visoke kakovosti
  • z belo in mlečno čokolado

Pogosto naročeno skupaj z Hofbauer Bonboniera Klimt "Poljub", 174 g

Hofbauer Čokoladni pozdravi od parklja - praline, 123 g € 10,79 (€ 87,72 / kg)
Hofbauer Bonboniera Klimt "Poljub", 174 g € 14,84 (€ 85,29 / kg)
Skupna cena: € 25,63
Opis

Kdo pravi, da morate biti vedno pridni? S čokoladnimi pozdravi od parklja si lahko privoščite pregrešno poslastico! Naj bo to nagajivo darilo za druge ali za vas - izbor najboljše bele in mlečne čokolade prinaša sladko skušnjavo vsem ljubiteljem pralin.

Št. izd.: LS-68118
Vsebina: 123 g
EAN: 9003600681182
Št.-Proizvajalca: 68818
Znamka: Hofbauer
Lahko vsebuje sledi: H - stročnice
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo.
Značilnosti: v darilni embalaži
Sestavine

sladkor, Kakavovo maslo, Polnovredno mleko v prahu, Kakavova masa, lešniki, Posneto mleko v prahu, laktoza, Glukosesirup, plamovo olje, maslo, mandlji, invertni sladkorni sirup, Čista maslena maščoba, Vaflji (pšenična moka, koruzni škrob, kokosovo olje, Emulgator (sojin lecitin)), sol, sredstvo za vzhajanje (Natrijev karbonat (500e)), Emulgator (sojin lecitin), izvleček ječmenovega slada, Karamela v prahu (sirotka, maslo, maltodekstrin, sladkor, Posneto mleko v prahu, aroma), alkohol, Izvleček vanilije, aroma, Barvilo (kurkumin), sadni in rastlinski koncentrati - izvleček (redkev, črni ribez, jabolko)

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2328 / 556 kj / kcal
maščobe 35 g
  od tega nasičene maščobne kisline 18 g
ogljikovi hidrati 54 g
  od tega sladkor 50 g
beljakovine 5,8 g
Sol 0,15 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Avstrija, www.lindt.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofbauer Čokoladni pozdravi od parklja - praline

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder