English Tea Shop Bio zimski čaj "Sometimes in Winter" Limited Edition, 1 k. (40 g)

Idealen za hladen zimski čas

€ 4,09

(€ 102,25 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 1 k.

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • pravična trgovina
  • s cejlonskim cimetom
  • oplemeniteno s kokosom

Pogosto naročeno skupaj z Manner Medeni piškotki Weinbeisser, 180 g

English Tea Shop Bio zimski čaj "Sometimes in Winter" Limited Edition, 1 k. (40 g) € 4,09 (€ 102,25 / kg)
Manner Medeni piškotki Weinbeisser, 180 g € 2,69 (€ 14,94 / kg)
Skupna cena: € 6,78
Opis

Ta okusna sestava črnega čaja je oplemenitena s cejlonskim cimetom in kančkom kokosa. Žlahtne začimbe, kot so kardamom, kurkuma in ingver, dajejo čaju rahlo pikantno noto, fine kakavove note čudovito zaokrožijo izkušnjo okusa in naredijo čaj popolno spremljavo v mrzlih in temnih zimskih mesecih.

Še posebej trajnostno:
Ta fairtrade čaj ni le okusen, ampak je tudi pakiran brez plastike! Tudi čajne vrečke se lahko kompostirajo in so brez kovinskih sponk.

Opomba:
Upoštevajte, da nekateri čaji vsebujejo kofein ali sladki koren.

Št. izd.: ETS-63247
Vsebina: 40 g
EAN: 680275063247
Št.-Proizvajalca: 63247
Znamka: English Tea Shop
Čaji: Z vrečko za čaj
Certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fairtrade
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko, brez glutena, košer
Čas namakanja: 3 minute, 4 minute
Informacije o shranjevanju: Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo., Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Značilnosti: s kofeinom, brez glutena, brez plastike
Sestavine

43 % črni čaj[1], 18,5 % Cimet[1], 14 % kakav[1], 8 % pražen kokos[1], 6 % Ingver[1], 4 % kurkuma (Curcuma longa)[1], 3 % nageljnove žbice[1], 2 % kardamom (Elettaria cardamomum)[1], 1 % poper[1], 0,5 % Hibiskus[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Nemčija, www.royal-nature.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek English Tea Shop Bio zimski čaj "Sometimes in Winter" Limited Edition

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder