Demmers Teehaus Sadni čaj "Vienna Forever", 100 g
Sadni pozdrav z Dunaja
€ 9,89
(€ 98,90 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- eleganten dizajn z dunajsko katedralo sv. Štefana
- s korintami, sultaninami in vrtnicami
- sadna aroma okusa
Ustrezni izdelki
Opis
Žlahtna vrsta "Vienna Forever" na embalaži prikazuje zgodovinsko podobo veličastne dunajske katedrale sv. Štefana in je ljubeč poklon mestu. Fino osnovo te sadne mešanice v rinfuzi sestavljajo osvežujoč hibiskus, sladke korinte in žlahtne sultanine. Trpke bezgove jagode in nežni cvetovi vrtnic bogatijo recepturo, ki jo harmonično zaokroža izbrana, sadno-tropska aroma.
Ob prelivu čaj razvije čudovito rdečo barvo in začne širiti čudovito saden vonj. Naj bo vroč poparek ob prijetnih popoldnevih ali pa ledeno ohlajen kot osvežujoč ledeni čaj – ta vrsta poskrbi za čisti užitek v vašem kozarcu!
Doziranje:
8–9 čajnih žličk na liter
| Št. izd.: | DT-00-08404 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163084045 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-08404 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez kofeina |
Sestavine
Hibiskus, naoljene korinte, bezgove jagode, koščki jabolk, sultanin, aroma, liofilizirani koščki malin, liofilizirani koščki jagod, Cvetovi vrtnice
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Sadni čaj "Vienna Forever"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov