Demmers Teehaus Sadni čaj "Turško jabolko", 100 g
Vaše sadno potovanje na Orient
€ 7,49
(€ 74,90 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- iz različnih sort jabolk
- čudovita zlata barva
- s prefinjeno aromo jabolka in vitaminom C
Ustrezni izdelki
Opis
Po navdihu tradicionalnega in priljubljenega jabolčnega čaja v prahu vas tukaj čaka nežen sadni poparek, ki je dobesedno poln pravih jabolk. Receptura združuje nežno posušene koščke različnih vrst jabolk in je harmonično zaokrožena z visokokakovostno aromo jabolka ter dodatkom vitamina C.
Naj bo to vroč užitek za sladek popoldanski trenutek ali pa popolnoma ohlajen kot osvežujoč hladen napitek – ta blaga klasika je preprosto vedno odličnega okusa. Majhen nasvet za prave gurmane: z dodatnim kančkom svežega jabolčnega soka boste sadno aromo še bolj intenzivno poudarili.
Doziranje:
8–9 čajnih žličk na liter
| Št. izd.: | DT-00-05491 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163054918 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-05491 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez kofeina |
Sestavine
koščki jabolk, aroma, vitamin C
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Sadni čaj "Turško jabolko"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov