Demmers Teehaus Sadni čaj "Peach Melba", 100 g
Slavna desertna klasika v skodelici
€ 8,29
(€ 82,90 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- intenzivna in sadna nota breskve
- čudovita purpurno rdeča barva
- popolna osnova za domač ledeni čaj
Ustrezni izdelki
Opis
Ta izjemno aromatičen sadni čaj vam domov prinaša bogat okus na soncu dozorelih breskev! Njegova uravnotežena osnova je narejena iz lupin šipka, cvetov hibiskusa in hrustljavih kosov jabolk ter zagotavlja kiselkasto, a nadvse prijetno strukturo. Prepojen z okusnimi lupinami pomaranč in s sušenimi koščki breskve razvije ta poparek čudovit purpurno rdeč sijaj.
Predvsem tisti napitki z nekaj kockami ledu odlično poudarijo njegovo neprimerljivo in močno noto breskve, zaradi česar v hipu postane absolutno najboljši osvežilni odžejalec za vašo celotno družino.
Doziranje:
8–9 čajnih žličk na liter
| Št. izd.: | DT-00-05961 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163059616 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-05961 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez kofeina |
Sestavine
olup šipka, Hibiskus, koščki jabolk, olup pomaranče, aroma, liofilizirani, sladkani koščki breskev
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Sadni čaj "Peach Melba"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov