Demmers Teehaus Sadni čaj "Mango Cocktail", 100 g
Vaš eksotičen trenutek Južnega morja
€ 8,29
(€ 82,90 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- intenzivna aroma zrelega manga
- čudovita vinsko rdeča barva
- s koščki ananasa in manga
Ustrezni izdelki
Opis
Pripeljite si občutek počitnic in na soncu dozorelih sadežev naravnost domov! Ta fina sadna mešanica vdeluje intenzivno aromo zrelega manga v nežno osnovo iz šipka in hibiskusa. Sladki koščki manga in ananasa, osvežujoče pomarančne lupine ter hrustljavi koščki jabolk poskrbijo za odlično tropsko doživetje okusa.
Že ob pripravi poparek ustvari temno vinsko rdečo barvo in širi čudovito eksotičen vonj. Ne glede na to, ali je skuhan topel ob udobnih popoldnevih ali popolnoma ohlajen kot poletni ledeni čaj – obogaten z malce trsnega sladkorja ta kreacija postane vaš čisto pravi rajski trenutek užitka!
Doziranje:
8–9 čajnih žličk na liter
| Št. izd.: | DT-00-05811 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163058114 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-05811 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez kofeina |
Sestavine
olup šipka, Hibiskus, koščki jabolk, kosi manga (mango, sladkor), koščki ananasa (Ananas, sladkor), olup pomaranče, aroma, cvetovi ognjiča
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Sadni čaj "Mango Cocktail"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov