Demmers Teehaus Sadni čaj "Koktajl iz jagodičevja", 100 g
Vaš sadni koktajl iz jagodičevja
€ 8,39
(€ 83,90 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- poln sadni okus zrelih jagod
- temna, purpurno rdeča barva
- osnova za domač ledeni čaj
Ustrezni izdelki
Opis
Ta intenzivno sadna mešanica združuje najboljše z domačega vrta v celovito doživetje okusa. Osvežujoča osnova iz cvetov hibiskusa in hrustljavih koščkov jabolk se sreča s sladkimi korintami, sultaninami in trpkimi bezgovimi jagodami. Žlahtni cvetovi vrtnic mešanico optično in okusno prefinijo, medtem ko izbrane arome ter liofilizirani koščki malin in jagod poskrbijo za popolno sadno aromo.
Ob prelivu čaj razvije globoko purpurno barvo in prefinjeno, trpko noto popolnoma zrelih jagod. Ne glede na to, ali ga pijete toplega za sprostitev ali pa ledeno ohlajenega kot poletni ledeni čaj – ta kreacija je fantastična v vsakem letnem času. Majhen nasvet: poparek, obogaten s svežimi jagodami in malinami, postane pravi kulinarični vrhunec.
Doziranje:
8–9 čajnih žličk na liter
| Št. izd.: | DT-00-05211 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163052112 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-05211 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez kofeina |
Sestavine
Hibiskus, Korinte, bezgove jagode, koščki jabolk, sultanin, aroma, liofilizirani koščki malin, liofilizirani koščki jagod, Cvetovi vrtnice
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Sadni čaj "Koktajl iz jagodičevja"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov