Demmers Teehaus Sadni čaj "Klimtova mešanica Adele", 100 g
Zlate sanje o Južnem morju za gurmane
€ 9,49
(€ 94,90 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- eksotična mešanica z mangom in ananasom
- osvežujoča osnova z lupinami citrusov
- eleganten dizajn po navdihu Klimta
Ustrezni izdelki
Opis
Ta žlahtna sadna mešanica, navdihnjena s svetovno znanim portretom "Adele" Gustava Klimta, v vaši skodelici zaživi kot prava umetnina! Osvežujoče lahka osnova iz cvetov hibiskusa in šipka se harmonično dopolnjuje s hrustljavimi koščki jabolk in osvežilnimi lupinami citrusov.
Za neprimerljiv tropski pridih poskrbijo sladki koščki ananasa in intenzivno sadna aroma na soncu zorjenega manga. Ob prelivu ta vrhunski čaj v rinfuzi razvije globok, rubinasto rdeč napitek in začne širiti čudovito eksotičen vonj. Naj bo vroč poparek ali pa popolnoma ohlajen kot osvežujoč ledeni čaj v toplih dneh – ta kreacija je glamurozen užitek za vse čute!
Doziranje:
8–9 čajnih žličk na liter
| Št. izd.: | DT-00-09214 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163024195 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-09214 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez kofeina |
Sestavine
olup šipka, Hibiskus, koščki jabolk, kandirani koščki manga (mango, sladkor), Koščki ananasa (Ananas, sladkor), olup pomaranče, aroma, cvetovi ognjiča
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Sadni čaj "Klimtova mešanica Adele"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov