Demmers Teehaus Sadni čaj "Hawaii Cocktail", 100 g
Vaš tropski dopust v skodelici
€ 8,29
(€ 82,90 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- tropska mešanica s papajo in mangom
- osvežujoče kiselkasta osnova hibiskusa
- odlično kot sadni ledeni čaj
Ustrezni izdelki
Opis
S čajem "Hawaii Cocktail" v svojo skodelico pričarate pravi občutek južnih morij! Ta tropsko-kiselkasta mešanica združuje pestro raznolikost sočnih koščkov ananasa, papaje in manga z izbranimi korintami ter sadnimi pomarančnimi lupinami. Osnova iz močnih cvetov hibiskusa in šipka poparku po petih do osmih minutah namakanja podari globoko rdečo barvo in prijetno osvežilno prefinjenost.
Aromatični profil spominja na na soncu dozorele breskve ter eksotično sadje in poskrbi za pravo doživetje okusa. Naj bo vroč ob prijetnih popoldnevih ali ledeno ohlajen kot osnova za kreativne ledene čaje in poletne brezalkoholne koktajle – ta mešanica v vaš vsakdan prinaša pravi pridih dopusta!
| Št. izd.: | DT-00-05541 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163055410 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-05541 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez kofeina |
Sestavine
Hibiskus, olup šipka, naoljene korinte, koščki ananasa (Ananas, sladkor), kosi papaje (papaja, sladkor), kosi manga (mango, sladkor), olup pomaranče, aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Sadni čaj "Hawaii Cocktail"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov