Demmers Teehaus Sadni čaj "Figa in bazilika", 100 g
Nežno začinjen, sladek in čudovito eksotičen
€ 10,39
(€ 103,90 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežna pikantnost prave bazilike
- eksotična sladkoba sočnih fig
- z belim čajem
Ustrezni izdelki
Opis
V tej elegantni čajni mešanici se pikantnost močne bazilike čudovito prepleta z diskretno eksotično sladkobo mediteranskih fig. Osnovo tvori prefinjen koktajl okusov iz sočnih koščkov ananasa, sladkih kock zmajevega sadja in dragocenih lističev belega čaja.
Rdeči in beli cvetovi hibiskusa poparku po petih do osmih minutah namakanja ne podarijo le čudovite bakrene barve, temveč tudi prijetno osvežilno prefinjenost. Žlahtni rožni popki in cvetovi plavice celotno recepturo čudovito vizualno zaokrožijo. Rafinirana, nežno sadna kompozicija za vse, ki v svoji skodelici čaja iščejo nekaj posebnega.
| Št. izd.: | DT-00-05351 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163181119 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-05351 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | s kofeinom |
Sestavine
koščki ananasa (Ananas, sladkor, kislinsko sredstvo (citronska kislina)), koščki rožičevca, beli čaj, koščki smokve (fige, sproščevalno sredstvo (riževa moka)), Listi robidovja, cvetovi hibiskusa beli, naravna aroma, Smokve, Pitaja (Pitaja, sladkor, kislinsko sredstvo (citronska kislina)), Bazilika, popki vrtnice, listi cvetov vrtnice, cvetovi modrega glavinca
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Sadni čaj "Figa in bazilika"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov