Demmers Teehaus Črni čaj "Za najljubšo osebo", 100 g
Okusna zahvala
€ 8,39
(€ 83,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- eleganten dizajn za vašo najljubšo osebo
- s sladkim mandljevim krokantom
- kremasta, nežna aroma maslenega toffeeja
Ustrezni izdelki
Opis
Črni čaj "Za najljubšo osebo" je popolna, ljubeča pozornost, s katero lahko povsem posebni osebi pokažete, kako pomembna vam je. Žlahtna posebna izdaja v očarljivem dizajnu je idealna kot srčno darilo ali drobno darilce. V notranjosti se skriva izvrstna mešanica črnega čaja v rinfuzi, ki ob prelivu razvije čudovito rjavo-rdečo barvo.
Ta kreacija, obogatena s hrustljavim mandljevim krokantom in prefinjeno aromo maslenega tofeja, navdušuje brbončice s čudovito oreškastim, kremasto sladkim značajem.
Doziranje:
4–5 čajnih žličk na liter
| Št. izd.: | DT-00-09648 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163320204 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-09648 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Čas namakanja: | 2 minuti, 3 minute, 4 minute |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
| Značilnosti: | s kofeinom |
Sestavine
črni čaj, hrustljavi mandlji (sladkor, mandlji), aroma masla in karamele (toffee)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 15,99 / 3,82 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 0,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus Črni čaj "Za najljubšo osebo"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov