Demmers Teehaus BIO sirup "Black Oriental Chai", 500 ml
Intenzivne začimbe srečajo kremasto mleko!
€ 22,49
(€ 44,98 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- sestavine iz ekološke pridelave
- tradicionalne začimbe, kot sta cimet in klinčki
- za okusen Chai Latte
Ustrezni izdelki
Opis
Pričarajte si čar Orienta kar v lastni skodelici! S tem prefinjenim ekološkim sirupom boste v trenutku sami pripravili čudovito lešnikovo rjav Chai Latte. Harmonična receptura združuje močan izvleček črnega čaja s tradicionalnimi začimbami, kot so fina cimetova skorja, aromatični klinčki in prijetna ostrina ingverja. Dopolnjen z nežno sladkobo trsnega sladkorja – vse sestavine izvirajo iz nadzorovane ekološke pridelave.
Priprava:
Segrejte in spenite vaše najljubše mleko ali rastlinsko alternativo (npr. ovsen, mandljev ali sojin napitek) in jo zmešajte z aromatičnim koncentratom v razmerju 1:10.
| Št. izd.: | DT-00-92989 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 9004163992593 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-92989 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po odprtju hraniti v hladilniku. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 1214 / 290 kj / kcal |
| maščobe | 0,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 75 g |
| od tega sladkor | 74 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus BIO sirup "Black Oriental Chai"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov