Demmers Teehaus BIO čajna mešanica "Hojicha Latte Mix", 200 g
Nežen oddih s praženim čajem iz Japonske
€ 27,49
(€ 137,45 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- certificirana BIO kakovost iz Japonske
- nežna, pražena in oreškasta aroma
- idealno za latte napitke, smutije in sklede (bowls)
Ustrezni izdelki
Opis
Medtem ko klasična matcha navdušuje z močnimi travnatimi notami, ta fino zmleti hojicha prinaša v vašo skodelico čudovito mehak in pražen značaj. Za to plemenito recepturo se čajni lističi nežno prepražijo, kar ustvari čudovito oreškasto aromo s prijetno globino okusa.
Prefinjena niansa kokosovega sladkorja popolnoma zaokroži kreacijo s subtilno sladkobo. Fin prah iz nadzorovane ekološke pridelave se zlahka raztopi in se odlično poda h kravjemu mleku ali vašim najljubšim rastlinskim alternativam. Naj bo to kremast Hojicha Latte popoldne, prefinjena sestavina v jutranjem smutiju, v priljubljenih zajtrkovalnih skledah (bowls) ali pri ustvarjalnih sladicah – prinesite si ta vsestranski trenutek užitka povsem preprosto domov!
Priprava:
2–4 čajne žličke na liter
| Št. izd.: | DT-00-50812 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 9004163332016 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-50812 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 1536,01 / 366,87 kj / kcal |
| maščobe | 1,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 79,9 g |
| od tega sladkor | 66,3 g |
| beljakovine | 5,9 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus BIO čajna mešanica "Hojicha Latte Mix"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov