Demmers Teehaus BIO čaj "Japan Matcha Ready Mix", 200 g
Tradicionalna japonska matcha sreča nežno sladkobo kokosa!
€ 29,99
(€ 149,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- najboljši matcha prah iz južne Japonske
- slajeno z ekološkim kokosovim sladkorjem
- idealno za Matcha Latte in peko
Ustrezni izdelki
Opis
Bio Japan Matcha Ready Mix združuje visokokakovosten mlet zeleni čaj iz južne Japonske z nežno sladkobo dragocenega ekološkega kokosovega sladkorja. Ta harmonična mešanica je popolna za izjemno hitro in enostavno pripravo matcha napitkov. Ko ga zmešate, se prikaže olivno zelen poparek s čudovito uravnoteženim, sladkastim okusom!
Priporočilo za pripravo:
Za popoln Matcha Latte v kozarec preprosto stresite zvrhano žličko prahu, ga prelijte z 250 ml hladnega ali toplega spenjenega mleka ter mešajte, dokler se povsem ne raztopi. Odličen tudi za peko in sladice.
| Št. izd.: | DT-00-96751 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 9004163131343 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-96751 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1537 / 367 kj / kcal |
| maščobe | 1,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 79,9 g |
| od tega sladkor | 66,3 g |
| beljakovine | 5,9 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus BIO čaj "Japan Matcha Ready Mix"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov