Demmers Teehaus BIO čaj "Japan Matcha Daily", 100 g
Žadasto zelen, trpek in maksimalno vsestranski
€ 30,49
(€ 304,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100-% najboljša BIO matcha iz Japonske
- tradicionalno mleta v kamnitih mlinih
- popolno za kremast Matcha Latte
Ustrezni izdelki
Opis
BIO Japan Matcha Daily je narejena iz 100-% najboljšega zelenega čaja v prahu iz nadzorovane ekološke pridelave. Za to specialiteto nabirajo le nežne, mlade čajne lističe, ki jih nato v tradicionalnih kamnitih mlinih počasi zmeljejo v izjemno fin prah.
V skodelici navdušuje z briljantno žadasto zeleno barvo in značilnim profilom – je prijetno trpkega okusa s subtilno grenko noto. Odličen je za vsakodnevno uživanje in predstavlja popolno osnovo za vaš domač Matcha Latte!
Priporočilo za pripravo:
Z malce vroče vode ga preprosto spenite in po želji prelijte s toplim ali hladnim kravjim mlekom ter rastlinskimi alternativami, kot sta ovsen ali mandljev napitek.
| Št. izd.: | DT-00-97321 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9004163152959 |
| Št.-Proizvajalca: | 00-97321 |
| Znamka: | Demmers Teehaus |
| Čaji: | Zrahljan |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v suhem prostoru. |
Sestavine
japonski zeleni čaj
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1537 / 367 kj / kcal |
| maščobe | 1,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 79,9 g |
| od tega sladkor | 66,3 g |
| beljakovine | 5,9 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Demmers Teehaus BIO čaj "Japan Matcha Daily"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.150 izdelkov