Bauck Mühle Bio čudežni kruh original, 600 g
Mešanica za peko kruha brez glutena
€ 4,99
(€ 8,32 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- iz ovsenih kosmičev brez glutena
- s hranljivimi semeni
- zmešajte le z vodo
Opis
Bio čudežni kruh original znamke Bauck Mühle je mešanica za peko brez glutena, ki vsebuje ovsene kosmiče in hranljiva semena. Priprava je povsem preprosta: mešanico le zmešate z vodo in spečete. Tako boste na mizo prinesli krepak kruh z bogato strukturo, in to povsem brez moke in kvasa. Ker je bogat z vlakninami, beljakovinami in dragocenimi omega-3 maščobnimi kislinami, je izjemno vsestranski – spečete ga lahko klasično v podolgovatem modelu ali pa ga pripravite kot tanek, hrustljav kruhek. Zahvaljujoč ekološki kakovosti in strogo nadzorovani odsotnosti glutena predstavlja Bio čudežni kruh original odlično osnovo za vaše individualne prehranske potrebe.
Hitra priprava:
- Vsebino embalaže stresite v posodo, zmešajte s 550 ml vrele vode in pustite nabrekati 20 minut.
- Testo dajte v dobro namaščen podolgovat model za peko (25 x 10 cm). Z vlažnim strgalom za testo ga razporedite po modelu, pritisnite in zgladite.
- Pecite v predhodno ogreti pečici na 200 °C (zgornje/spodnje gretje) 70 minut.
- Takoj vzemite iz modela in pred zaužitjem pustite, da se dobro ohladi.
Klasična priprava:
- Mešanico za peko prelijte s 500 ml hladne vode, testo temeljito premešajte in pustite nabrekati 3 ure ali čez noč v hladilniku.
- Nato ga dajte v model in postavite v hladno pečico.
- Pecite brez predhodnega ogrevanja na 200 °C (zgornje/spodnje gretje) 80 minut.
Nasveti:
- Pred rezanjem pustite, da se dobro ohladi in shranjujte tako, da prepušča zrak.
- Pečen kruh se odlično obnese, če ga zamrznete po porcijah.
- Če nimate modela za peko kruha, lahko preprosto oblikujete hlebec in ga položite na pekač, obložen s papirjem za peko.
| Št. izd.: | MM-385538 |
|---|---|
| Vsebina: | 600 g |
| EAN: | 4015637826417 |
| Št.-Proizvajalca: | 385538 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez dodanega sladkorja, brez kvasa, primerno za diabetike |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1959 / 468 kj / kcal |
| maščobe | 28 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,9 g |
| ogljikovi hidrati | 29 g |
| od tega sladkor | 0,8 g |
| vlaknine | 13 g |
| beljakovine | 20 g |
| Sol | 1,5 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio čudežni kruh original
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov