Alnatura Bio arašidi, praženi in soljeni, 175 g
Za prigrizek ali kot sestavina v jedeh
€ 2,19
(€ 12,51 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- intenzivna aroma
- bio kakovost
- klasični prigrizek
Opis
Ekološki arašidi znamke Alnatura navdušujejo s praženjem brez maščobe. So soljeni in imajo intenzivno aromo. Odlični so kot samostojen prigrizek, uporabite pa jih lahko tudi za pripravo azijskih jedi, sladic in drugega.
| Št. izd.: | MM-140710 |
|---|---|
| Vsebina: | 175 g |
| EAN: | 4104420057340 |
| Št.-Proizvajalca: | 140710 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2546 / 608 kj / kcal |
| maščobe | 50 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 10 g |
| ogljikovi hidrati | 6,1 g |
| od tega sladkor | 4,1 g |
| vlaknine | 8,7 g |
| beljakovine | 29 g |
| Sol | 0,87 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio arašidi, praženi in soljeni
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov